Uydu anten Servisi TV Uydu Servisi 

Uydu servis, en iyi sisteme sahip uyduların bile ihtiyaç duyabileceği bir hizmet olmak ile beraber konusunda uzman bir ekibin uyduyla ilgilenmesi gerekmektedir. Her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip ekibimizle birlikte hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Her geçen gün artan müşteri gamımızın yanı sıra, en yeni teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip eden firmamız ile sorun çıkarmayan kesin çözümler mümkün. Geniş servis ağı ile uygun uydu tamiri hizmeti bütçeleri sunan firmamız size bir telefon kadar yakındır. Servis hizmetlerimiz konularında gerekli tüm bilgileri müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçerek alabilmekte ve gerekli servis hassas uydu anten yön ayrlama randevusunu oluşturabilmektesiniz.

uydu anten tv servisiUydu Servisi hizmetine çoğu zaman kötü hava koşulları ya da merkezi uydu sisteminden yüksek kalitede sinyal gelmemesi durumlarında başvurulmaktadır. Firmamızın yetkili kadrosu arızanın neden ve sonuç ilişkisini araştırmakta ve arızanın analizi yapmaktadır. Çıkan son sonuçlara göre sizi bilgilendirerek gerekli tamiratı gerçekleştirmektedir. Hizmetimizin her bir sürecinde mutlaka sizi bilgilendirerek her bir işleme geçilmektedir. Sunduğumuz her hizmetimizde, müşterilerimizin %100 memnuniyeti çok önemlidir. Size ek masraflar çıkarmayan servis hizmeti için doğru adrestesiniz. Onlarca farklı yetkili servis firması ile iletişime geçmenize gerek kalmadı. Uydu tamiri alanında ilk akla gelen ekibimiz ile bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Sunduğumuz Uydu Servisi Hizmeti ile Örnek Firmayız

Evlerde onlarca farklı model ve markada uydular bulunur. Konu uydu olunca; sorun çıkarmayan hizmet sunulması gerekir. Bu kapsamda da her uydu modeli ve markasının teknolojik donanımın mutlaka iyi bilinmesi şarttır. Firmamız konusunda uzman ekibiyle birlikte her yeni teknolojik gelişmeyi ve yeni çıkan uydu modellerini araştırmaktadır ve gerekli tüm bilgi ve tecrübeyi edinmektedir. Üstelik hızlı yedek parça teminini de merkezi uydu servisi ağımız ile çatıya çanak anten montajı çanak anten uydu kurulumu nasıl yapılır sağlamaktayız.

Uydu Servisi

Olası yedek parça ihtiyaçlarınızda sizi mağdur etmeden ve sizi bekletmeden en hızlı şekilde temini gerçekleştirmekteyiz. Yılların verdiği çanak anten servisi bilgi ve tecrübelerimize dayanarak belirli yedek parçaları kendi stoğumuzda bulundurmaktayız.çatıya çanak anten montajı Böylelikle hiçbir müşterimizi yedek parça konusunda mağdur etmemeye özen göstermekteyiz.

Uydu Servisi,TV Uydu Kurulumu,Uydu Servisleri,TV Uydu Kurulumu İstanbul TV Uydu Servisi Çanak Anten Kurulumu,Uydu Anten Kurulumu,Çanak Anten Tamiri,Uydu Anten Tamiri,İstanbul Uyducu,İstanbul Uyducular,Uydu Tamiri

Her Bir Hizmetimiz Garantimiz Altında

Uydu servisi kapsamında sunduğumuz hizmet ya da tedarik etiğimiz tüm yedek parçalar firmamızın garantisi kapsamındadır. Üstelik uydu tamiri çerçevesinde kullandığımız tüm parçalar orijinal ürünlerdir. Size ileride sorun çıkarak hiçbir yedek parçayı ya da anlık çözümü firmamız politikaları gereği tercih etmemekteyiz. Sizleri memnun eden çözümler, uzun ömürlü yedek parçalar için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Çanak Anten Ayarı Doğru Şekilde Nasıl Yapılır?

Çanak Anten Ayarı Doğru Şekilde Nasıl yapılmadır Türksat üzerinden yayınların izlenebilmesi için çanak anten, uydu alıcısı ve LNB ihtiyacı bulunuyor. LNB ayarı nasıl yapılır Bunlar bulunmadan ise ilgili yayınların izlenmesi mümkün değildir ve çanak anten ayarı doğru yapılmaz ise seyir zevkiniz yarıda kesilebilir. Ülkemizde daha önceki dönemlerde analog sistem yaygın bir şekilde kullanılırdı. Analog yayınlarda ayar olarak küçük sapmaların yaşaması televizyonun izlenmesi açısından herhangi bir soruna neden olmazdı. Sadece karlı havalarda televizyon izlemek biraz sıkıntılı olurdu.

çanak anten servisi

Analog yayından dijital yayına geçilmesi ise sinyal göndericinin doğrudan uyduya odaklanması gerekir. Özellikle küçük sapmalar bile sinyaldeki kalitenin olumsuz bir şekilde etkilenmesine neden olur. Bu nedenle çanak anten ayarı yapılarak titizlikle kurulum işlemine geçilmesi gerekmektedir. Sorunsuz bir yayının sağlanması adına uzman ekipten yardım almanız bu konuda tam olarak beklediğiniz sonuçların alınmasına neden olur.

Çanak Anten Ayarı Doğru Şekilde Nasıl Ayarlanır?

İlk olarak ayarı sağlayabilmek için uydu alıcı ve televizyonun gerekli olan bağlantılarının yapılması lazımdır. Bunun için çanak antene LNB cihazınızın bağlanmasını sağlamalısınız. Kablo yardımıyla bu iki cihazın bağlamasını sağlayın. Kablonun kalitesi sinyalin daha iyi bir şekilde alınmasına neden olur. Bu nedenle daha iyi bir görüntü kalitesi için kaliteli kablolar kullanmanız iyi olacaktır. Bağlantının hemen ardından ise elektrik bağlantılarını yaparak cihazların Çanak Anten Montajı Nasıl Yapılır? çalıştırılmasını sağlayınız.

Çanak anten ayarı

Çanak anten ayarı ise sol-sağ veya aşağı-yukarı yaparak yapılmalıdır. Bu nedenle anteninizi son derece iyi bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir yerde bulunmalısınız. TV ekranı üzerinde sinyal seviyelerini gördükçe çanak anteni bu bağlamda hareket ettirmeye devam edin. Ekranda eğer sinyal seviyesi yüksek olarak görülüyorsa çanak antenin vidalarını sıkarak sinyal seviyesini kontrol altına alın. Daha sonrasında ise LNB ayarlarını yapılandırmak için harekete geçebilirsiniz. Sağa ve sola doğru bu cihazı hareket ettirerek yüksek sinyal seviyelerine ulaşınca vidaları sıkın. Böylelikle sinyal konusundaki bütün sorunu kökten çözmüş olacaksınız.

 uydu Servis ve Bakım Önemli Detaylardır

Bir ürünün servis ağı ya da uydunuzun bakımlarını takip eden bir yetkili servis cihazınızın uzun ömürlü olması için gereklidir. Firmamız uydu servisi konusunda sadece tamirat hizmeti vermemek ile birlikte, uydu bakımlarını takip eder, uydunuzun montajını yapar ya da ihtiyaç duyduğunuzda uydu anten servisi hizmetli sağlar. Her açıdan tek ihtiyacınız olan uydu tamiri firmasıyız. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, onların bütçelerini zorlamayan, pahalı çözümler üretmeden kalıcı yollar arayan bir ekip olmanın gururunu duymaktayız. Her türlü merkezi uydu servisi çanak anten sağ-sol) veya elevasyon (yukarı-aşağı) doğrultularında hareket ettirilerek anten ayarı yapılır. çözümü için bizimle iletişimde kalın.

Uydu servisi konusunda ihtiyacınız olan desteği beş dakika içerisinde alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve uydu tamiri randevusu oluşturun. İstanbul geneli tüm uydu tamiri ekiplerimiz ve donanımlı ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.