Merkezi uydu sistemi

merkezi uydu sistemi Nextstar Next Gold  merkezi uydu sistemleri ortak uydu sistemi kurulumu da uzman olarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Profesyonel ustalarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile merkezi çanak anten sistemlerinde sizleri çanak anten kirliliğinden kurtarmak ve en uygun fiyatlara en yüksek sinyal gücünü tek tek dairelerinize ulaştırmaktayız.

next uydu sistemi

next uydu sistemi Merkezi uydu sistemleri ve ortak çanak anten sistemleri için acil olarak arıza servis hizmetimizden yararlanmak için bizleri  veya  nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

  • Merkezi uydu sistemi nedir?

Binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir.

Ortak uydu sistemi

İstanbul ‘un heryerine hizmet veren firmamız aynı zamanda çevre illerede kurulum hizmeti sağlamaktadır, sayfanın en altında sizlere hizmet verdiğimiz bölgeleri belirteceğiz.

Teknik servis için Bizi arayın

0507 078 84 95

Merkezi uydu santralleri

Tüm uydu santrallerimiz 3 yıl birebir değişim garantisinde olup tamamen yerli ürünlerdir, kesinlikle çin malı ve merdiven altı ürünler firmamızda bulunmamaktadır.

Apartman ortak uydu sistemi

Apartmanlarınızdaki kötü çanak görüntülerini ve çatınızdaki salkım saçak çanak tarlalarını ortadan kaldırmak için sizlere merkezi uydu sistemi paketlerini en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Merkezi uydu sistemi ile sizlere sağladığımız bazı hizmetler

Merkezi uydu sistemi aracılığı ile sitenizde tek çanak yada çift çanak ile 2000 den fazla uydu kanalını HD kalitesinde evlerinize gönderiyoruz. Kablosundan santraline anahtar teslim yapılan uydu sistemi sizleri en az 20 yıl boyunca uydu derdinden kurtarıyor.

Teknik servis için Bizi arayın

0507 078 84 95

Merkezi uydu sistemi en uygun fiyatlar

Merkezi uydu sistemi fiyatlarımız makalemizin en altında sizlerle paylaşılacaktır. Dilerseniz BURAYA tıklayarak paket ve fiyat detaylarını inceleye bilirsiniz. Az kazanıyoruz ama en kalitelisini kuruyoruz ! Tüm malzemeler nextstar Multiswitch dir. 3 Yıl garantilidir. Full HD 4K uyumludur.

Merkezi uydu sistemi nedir ?

Kısaca merkezi uydu sistemi tek merkezden binadaki yada sitedeki bütün dairelere uydu yayınının aktarılmasıdır. Bu sayede çanak döndü yayın gitti gibi problemlerle karşılaşmazsınız.

Merkezi çanak sistemi nasıl kurulur ?

Merkezi uydu sistemi profesyonel ustalarımızca adresinize sabahtan gelinip 1 gün içerisinde anahtar teslim kurulmaktadır, öncelikle çatınıza çanak antenler montaj edilir, daha sonra uydu santraliniz tavan arası yada asansör dairesi gibi muhafazalı bir bölüme yerleştirilir, santralin olduğu yerden tüm dairelere kablolar indirilir.

Teknik servis için Bizi arayın

0507 078 84 95

Uydu Sistemindeki problemler

Merkezi uydu sistemi sayesinde uydu problemlerinizde ortadan kalkacak, artık komşularınız ile kavga etmeyeceksiniz, çatıya çıkmanın bile problem olduğu bazı apartmanlarda merkezi uydu sistemi biçilmiş kaftandır.

Uydu çanak santralleri

Uydu ve merkezi çanak santralleri ile tüm uydu arıza ve problemlerine son veriyoruz.merkezi uydu sistemi bakımı RG6 U6 Full bakır kablolarımız ile 4K Uyumlu altın uçlu full HD santrallerimizden sizlere yüzde yüz kaliteli yayın aktarıyoruz.

Merkezi Uydu Sistemi Nasıl Çalışır?

Merkezi uydu sistemi nasıl çalışır? sorusunu cevaplamadan önce, merkezi uydu anten sistemlerinde kullanılan ekipmanları tanımakta fayda var, bu sayede çalışma prensibini daha iyi anlayabiliriz.

Teknik servis için Bizi arayın

0507 078 84 95

Merkezi Uydu Sistemlerinde Kanal Ayarlama

Merkezi uydu sistemlerinde kanal ayarlama, merkezi uydu sistemi merkezi uydu sistemi bakımı TV kurulumu yaparken bireysel uydu sisteminden farklı olarak Diseqc ayarlarının da yapılması gerekmektedir, bu ayarların yapılmaması halinde uydu alıcısına sinyal gelmeyeceği için kanal arama yapsanız dahi sinyal olmadığı için kanalları bulamazsınız.merkezi uydu sistemi fiyatı

  • Merkezi uydu sistemi kurmak için binaya ne yapılmaktadır?

İki adet uydu antenini, binanın çatısına kurup sistem merkezini de binanın asansör dairesi gibi korunaklı bir alanına monte ediyoruz.(Digitürk”te isteniyorsa 3. bir uydu anteni kurulur ve sistem dağıtım ekipmanları buna göre kullanılır).

Diseqc ayarı dediğimiz şey, eğer harici uydu alıcısı kullanıyor iseniz uydu alıcısı menüsünden, dahili yani televizyonun içine entegre kendinden uydulu televizyon kullanıyor iseniz televizyon menüsünde bulunan anten ayarları bölümünden yapılması gerekmektedir. Merkezi uydu sistemi ayarları, merkezi uydu sistemleri ayarları, merkezi uydu ayarları.

Merkezi Uydu Sistemi Kurulum Detayları

Kurulumu gerçekleşen merkezi uydu sistemi,merkezi uydu servis HD ve 4K Yayınlara Tam Uyumludur.
Digiturk yayınları ile tam uyumludur. Full Band multiswitch kullanmaktayız. SAT C girişinden digiturk yayınları verilerek daire sahibi, abone daire içindeki anten kablosuna Digiturk, D-Smart, TİVİBU yada uydu alıcısı bağlantısı yaparak televizyon izleyebilir. Full Band multiswitch kullanmamızın avantajı, ücretli platform abonelik taleplerinde yada değişimlerinde (D-smart’tan Digitürk’e geçmek gibi) sisteme müdahale etmeden bağlantının gerçekleşebilmesidir. Bu sayede sistemin arızalanma olasılığı oldukça azalmaktadır.merkezi uydu sistemi fiyatı

  • Hangi uydular izlenebilir?

Dijital uydu alıcısı olan her daire, TÜRKSAT uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı dijital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir. Sistem isteğe göre Digitürk uydusunun (Eutelsat W3) yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir. Bu şekildeki kurulumlar da daire Digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra digitürk kanallarını da izleyebilir.

 

uydu, servisi, Çanak, Kurulumu,Uydu,

Montajı,Çanak,Montajı,Çanak

Kurulumu,Lcd,Ve,Led,Tv,

Tamiri,Merkezi,Uydu,

sistemi,uydu,kurulumu uydu, Servis,

Digitürk ,Dsmart,tivibu, 

çanak,anten,arıza

ve,tamiri,receiver arıza,servisi,bireysel,çanak,

anten,montajı,ve

ayarı,merkezi,

uydu,sistemi,kurulumu,l ve,restorant,

uydu,anten sistemleri,

Türksat,Hotbird,

Eutelsat, Astra, Hispasat,

montajı,Dijitürk,Dsmart ve Kablolu tv daire içi

arıza ve dağılımında,Rus kanalları,Alman kanalları,Arap

kanallarının ayarları,Lcd tv,Plazma tv montajı,sökülmesi ve yer

değişimi,her marka receiver tamiri yapılmaktadır.

Müşteri Yorumları

ugur musul
ugur musul
Hizmeti çok iyi. Çık yardımcı oldu aradığımız gibi gelip tüm sorunu çözdü fiyat olar ta makul tavsiye ederim
Cebrail Dalgic
Cebrail Dalgic
Salıh usta işin eyli teşekürler usta
İbrahim Coşkun
İbrahim Coşkun
İşini sağlam yapandır.Herkese tavsiye ederim.Kısa sürede çözdü işimi
Ferhat Akdemir
Ferhat Akdemir
Salih ustayla karşılaştım sağ olsun geldi uyuduğumuzda ilgili sinyal sorunu vardı düzgün bir şekilde ayarlamasını yaptı işini hakkıyla yapan bir usta tavsiye olunur.
Cevdet Alkan
Cevdet Alkan
Tv servisi diye internet aradım Salih usatyala karşılaştım işini hakını vernen bir usta herkese tavsiye ederim.
Yusuf Enes
Yusuf Enes
Sabahtantır bir sürü usta geldi yapamadı Salih usta sağolsun adamlar işini çok iyi yaptı ücret konusunda da yardımcı oldular kesinlikle tavsiye ederim
Yigit Can
Yigit Can
Yeni bir eve taşındık uyduda sinyal sorunu vardı internette uydu servisi diye araştırırken Salih usta'yı buldum düzgün bir şekilde işin ehli sorunu çözdü Allah razı olsun tavsiye olunur.
bayram dalgic
bayram dalgic
Yeni bir ev taşındım internete tv servisi diğe aradım salih ustayı buldum ALLAH ondan razı olsun çok iyi bir iş yaptı sıkıntısız çalışıyor şimdi kesinlikle tavsiye ederim çok iyi bir adam ayrıca samimi 👍👍🤲
Oktay Bingöl
Oktay Bingöl
Uyducu TV tamircisi Aradım Salih usta buldum çanak anten de sinal sorunu anında sorunu çözdü yüzde yüz tavsiye edilcek bir usta.
Cigdem Kilic
Cigdem Kilic
Merkezi uydu sistemimizde sorun vardı kimse çözmedi ama internete uydu sistemleri diya aradım salih ustayla karşılaştım kimsenin çözemediği sorunu salih usta çözdü tavsiye ederim herkese çok iyi bir usta👍
Genel Puan: 4.8 (Toplam 1056 Oy)