Guvenlik Kamera Sistemleri İstanbul

Guvenlik Kamera Sistemleri İstanbul 7/24 Garantili Teknik Servisi Güvenlik kamera servisi alanında profesyonel hizmet sunmak ile birlikte onlarca farklı model ve markadaki güvenlik kamerasına dair tüm problemi konusunda uzman kadromuz ilgilenmektedir. Güvenliğiniz için onlarca para harcayarak taktırdığınız güvenlik kamera sistemlerinin kimi zamanda bakıma ya da servise ihtiyacı olabilmektedir.

Güvenlik kamera servisi hizmetimiz ile birlikte hem yetkili bir ekip ile çalışmanın hem de ek maliyetler çıkarmayan bir hizmeti almanın konforunu tüm müşterilerimize sunmaktayız. Her servis hizmetimiz firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Onlarca farklı modelde güvenlik kamerasına dair donanım ve altyapı bilgisi ekibimizde mevcuttur. Konusunda uzman kadromuza en yeni teknolojik gelişmeler kapsamında da gerekli seminer ve eğitimler verilmektedir.

Guvenlik Kamera Sistemleri 7/24 Garantili Teknik Servisi

İstanbul Güvenlik kamera servisi ile firmamız bünyesinde onlarca farklı modelde cihaz tamir edildi, montajı gerçekleştirildi ve gerekli bakımları yapıldı. Bu tür sistemlerin olası arızalarda tamir edilebilme kolaylığının yanında montajı ve düzenli bakımları da çok önemlidir. Gerekli periyodlarda bakımdan geçirilen güvenlik kameraları ileride size çok daha az masraf çıkartmaktadır. Firmamız bünyesinde güvenlik kamera servisi kapsamında düzenli bakımlarda gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle güvenlik kameranızdan ilk günkü performansı ve net görüşü sağlayabilmektesiniz.

Guvenlik Kamera Sistemleri 7/24 Garantili Teknik Servisi

Her yaşam alanının ihtiyacı güvenlik kamera sistemleri

 

Güvenlik kamera servisi Alarm ve Kamera Sistemleri ile cihazının ihtiyacı olan her türlü talebe hızlı çözüm üretmekteyiz. Günümüzde hepimizi için büyük önem taşıyan güvenlik kameralarının konusunda uzman bir ekip tarafından arızalar gerektiğinde tamir edilmesi gereklidir. Artık bir lüks olmaktan çıkan güvenlik kameralarına harcanan onlarca para, kaliteli güvenlik kamera servisi ile boşa gitmemiş olur. Firmamız her müşterimizin ihtiyacına yönelik servis hizmetini uygun fiyat ve kaliteli servis politikası kapsamında sunmaktadır. Sizin için çok önemli olan güvenlik kameraları bizim güvencemizdedir.

Güvenlik kameraları neden bozulur?

 

Onlarca farklı neden vardır.  Alarm ve Kamera Sistemleri Her bir sorun için tek bir çözüm vardır. O da güvenlik kamera servisi hizmetidir. Yetkili kadrolar ve gerekli tüm belge ve sertifikaya sahip uzman firmalar ile sorunun kaynağı çözülmelidir. Hem sizin hem de onlarca kişi için kimi zaman büyük önem taşıyan güvenlik kameralarının işin ehli olmayan personel tarafından montajının gerçekleştirilmesi ya da tamiratının yapılması istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Üstelik bütçeli güvenlik kamera sisteminizin yenisini de almak zorunda kalabilirsiniz. Güvenlik kameralarının sıklıkla görüntü problemleri görülmek ile beraber, cihazın yönetimi ile alakalı da sorunlarla karşılaşılabilmektedir.

Bu sorunlar birçok nedeni vardır. Olumsuz hava koşulları, cihaza bakım yapılmaması gibi birçok nedenleri vardır. Firmamızın güvenlik kamera servisi uzman kadrosu ile tüm sorunlara çözüm bulmak oldukça kolaydır. Tekrar sorun çıkarmayan çözümler için bizimle hemen iletişime geçin.

 

Garanti Kapsamında Yetkili Hizmet

 

Her bir hizmetimizi uzman kadromuz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz. Son teknolojik detaylar ile donatılmış cihazlar ile üstün performans sunan servis hizmetimizin yanında güvenlik kamera montajını da yapmaktayız. Hemen bizimle iletişime geçin ve gerekli analiz ve ölçümleri yapalım. İhtiyacınız olan sisteme birlikte karar verelim. Size en uygun çözümleri ekonomik bütçelerle sunmaktayız. Üstelik, sunduğumuz her çözüm mutlaka kaliteli ürünlerden olmaktadır.

Sunduğumuz hizmetin kalitesiyle de örnek olan ekibimiz ile VIP derecesinde güvenlik kamerası montajı, bakımı ve servis hizmetimizden yararlanın. Sizlere en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve servis kaydı oluşturun. Sizi mağdur etmeyen net çözümler için en kısa zamanda adresinde olalım. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan her türlü servis kalitesinde mutlaka bizim imzamız yer almaktadır. Güvenlik kamera servisi alanında yetkili ve yetkin ekibimiz ile her geçen gün müşteri gamımızı genişletmekteyiz.

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Kullanım Alanı Nedir?

Günümüzde her geçen gün artarak devam eden hırsızlık, gasp ve cinayet olayları sebebi ile güvenlik kamera sistemlerinin önemi daha da artmaktadır. Geçmiş dönemlerde ağırlıklı olarak büyük kurum ve kuruluşlarının olası tehlikelere karşı önlem almak amacıyla tercih ettiği güvenlik kamera sistemleri günümüzde evimizin içinde olan hatta çocuk bakıcılarımızı kontrol etmek amacı ile kullanmış olduğumuz sistemlerdir.

Güvenlik kamera sistemleri kullanılarak birçok güvenlik açığının önüne geçmeye çalışılmaktadır. Bu sistemler her alanda pek çok çalışma sahasına sahip olan sistemlerdir. Anlaşıldığı üzere kamera sistemleri hayatımızın her alanında iç ve dış ortamlarda ihtiyaç duyulan ve kullanılan sistemlerin başında gelmektedir. Güvenlik kamera sistemi kullanım alanları aşağıda maddeler halinde sizlere sunulmuştur.

 • Kamu Kurum ve Kuruluşları
 • Büyük ve Küçük Ölçekli işletmeler
 • Asansörler
 • Otoparklar
 • Park ve Bahçeler
 • Evler
 • Ofisler
 • Avm’ler
 • Stadyumlar

Kamera güvenlik sistemlerinde kullanım amacı kamera ve diğer ekipmanların seçimini etkilemektedir. Örneğin uzaktan izlemenin yapılacağı bir kamera güvenlik sisteminde IP kamera kullanılmalı ve yayının ve/veya veri depolamanın kesintisiz olabilmesi için geniş bant internet bağlantısının olması gerekmektedir. Kamera güvenlik sistemleri hırsızlık, gasp, haneye tecavüz, şiddet vb. oluşan güvenlik ihlallerinin tespit edilmesinde ve sonrasında ilgili birimlerin işlemlerinin hızlandırılmasında oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca sabit ve hareketli kamera güvenlik sistemlerinin güvenlik tehditlerine karşı caydırıcı etkisinin varlığı da güvenlik ortamının muhafaza edilmesinde oldukça etkili olmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemi Kalite ve güvenin

Güvenlik Kamera sistemi Kalite ve güvenin her zaman için ön planda tutulduğu hizmetlerimiz ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Her saniye evde veya işte olamayacağınıza göre sizin için önemli olan şeyleri güvenlik kamerası taktırarak koruma altına alabilirsiniz. Tatillerde aklınızın ofisinizde, işteyken de evde kalmasını istemiyorsanız siz de hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri

ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit etmek ve giderilmesi  yönünde kesintisiz hizmetler vermek şirketimizin asla vazgeçmediği çalışma prensibidir. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde gelişen teknolojileri yakından takip eder ve uygun alanlara en doğru sistemleri kurarak güvenliği sağlarız.

Guvenlik Kamera Sistemleri 7/24 Garantili Teknik Servisi

Güvenlik Kamera Çeşitleri Nelerdir?

Güvenlik kamera çeşitleri kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Kameralar iç mekan ve dış mekanlar için ayrı ayrı özel olarak üretilmektedir. Güvenlik kamerası seçimi yapılırken kullanım alanının ve ihtiyacın belirlenmesi oldukça önemlidir.

Güvenlik kameralarının ihtiyaca göre birçok Alarm ve Kamera Sistemleri özellikleri bulunmaktadır. Hareket edebilen, gece görüşüne sahip olan, kablosuz, kızılötesi bağlantılı ya da zoom yapabilme bu özelliklerden bazılarıdır. Güvenlik kamera sistemleri fiyatları da bu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Piyasada bulunan bazı güvenlik kamera çeşitleri aşağıda olduğu gibidir.

 • Güvenlik Kamera sistemi
 • Dome Güvenlik Kamerası
 • Bullet Güvenlik Kamerası
 • Kızılötesi Kameralar
 • AHD Kameralar
 • Kablosuz Analog Kameralar
 • Kablosuz IP Kameralar
 • Wi-Fi Kameraları
 • Termal Kameralar
 • PTZ Kameralar
 • Dış Ortam Box Kameralar
 • Ex-proof (patlamaya dayanıklı) kameralar
 • Korozyona Dayanıklı kameralar
 • Fish eye (Balık gözü) Güvenlik Kamerası
 • Çok Mercekli Multi Sensör Güvenlik Kamerası
Genel Puan: 4.8 (Toplam 1607 Oy)